Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kim Kardashian u tregon fansave…foton me Obamën

kardaKim Kardashian dhe Kanye West i kërkojnë dikujt autograf. Kim Kardashian West ka publikuar në Instagram fotografi së bashku me Kanye dhe Presidentin amerikan Barack Obama.Ky i fundit kishte edhe një mesazh për çiftin.

Për Kanye dhe Kim. Faleminderit për mbështetje dhe të gjitha të mirat për vajzën tuaj të dashur, ka shkruar Presidenti.

Fotografia me gjasë është bërë në muajin tetor, kur West’ët ishin në Shtëpinë e Bardhë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet