Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Guardiola: Ne e meritonim humbjen nga Wolfsburgu

guardiolaaaTrajneri i Bayern Munich, Josep Guardiola, eshte shprehur se ekipi i tij e meritonte humbjen ne Wolfsburg, qe fitoi 4-1 te premten ne hapjen e javes se 18-te te kampionatit te Gjermanise.
“Bravo per Wolfsburg, ata luajten me te vertete shume mire. Ne e merituam humbjen”, theksoi tekniku katalan pas humbjes se pare te sezonit te ekipit te tij ne Bundesliga.
“Ata ishin me te mire se ne në momentet kyçe. Pasi humbem shume topa, ne nuk mundem qe ta kontrollojme lojen e Wolfsburg”, tha Guardiola

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet