Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E fejuara e Sinan Hoxhës, mjeke e pasur, këngëtari i blen unazë 5 mijë dollarë

sinan-hoxha-fejohetKëngëtari Sinan Hoxha thuhet se i ka dhuruar të fejuarës së tij një unazë prej 5 mijë dollarësh.
Bukuroshja nga Kumanova me qëndrim në Gjermani, është fejuar me këngëtarin shqiptar kohët e fundit.
Ata edhe ceremoninë e fejeësës e kanë zhvilluar në Gjermani, atje ku jeton partnerja e Sinanit. Përflitet se vajza që ai ka zgjedhur, zotëron pasuri të konsiderueshme nga familja e saj.
E fejuara e Sinanit mësohet se është diplomuar në Mjekësi ndërsa në fotot e fejesës, ajo duket teksa mban në gisht një unazë prej diamanti që njoftohet se ka kushtuar 5 mijë dollarë.

sinan-hoxha15efejuara-sinan-hoxha

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet