Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bashkëshortja e majorit Feka: Më tha do vi të mërkurën

sokol feka“Me Sokolin fola të hënën dhe më tha se do kthehej të mërkurën dhe se do të më telefononte sërish por nuk ndodhi. Më kishte thënë se do shkonte në Spanjë për çështje pune, unë nuk e di si është e vërteta”. Kështu shprehet në një intervistë për të përditshmen Shekulli, bashkëshortja e majorit Sokol Feka i cili vdiq të martën në mëngjës ndërsa helikopteri me të cilin ai udhëtonte bashkë me 1 ton hashash u përplas me një shtyllë mes Malagës në Spanjë. Më tej ajo vijon, “jam e shokuar. Nuk më besohet që Sokoli nuk është më. Nuk mund ta besoj këtë që ndodhi, unë nuk di asgjë”, thotë ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet