Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Albërie Hadërgjonaj: Për tu dukur 40 vjeçare e bukur, paratë janë vendimtare

 

alberiaKëngëtarja Albërie Hadërgjonaj vlerëson se janë shumë gjëra njëkohësisht që të bëjnë të dukesh mirë. “Së pari gjeni, përkujdesja e vazhdueshme dhe më e rëndësishmja, paratë”, vlerëson Albëria në një intervistë për Panorama Plus. E pyetur se si ndihet ndërsa i përket brezit të artisteve të moshës 40 vjeçare ajo thotë “të jem e sinqertë është mosha ku e njeh veten më mirë dhe e kupton se sa e rëndësishme është mirëmbajtja”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet