Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zhvishet e dashura e re e Cristiano Ronaldos…


Nicole Neal, e përfolur si e dashura e re e Cristiano Ronaldos, është kthyer në objektivin kryesor të medieve spanjolle.
Sipas tyre, dutbollisti portugez i Realit, Cristiano Ronaldo, ka gjetur dashurinë e re pas ndarjes nga rusja Irina Shayk.

Modelja Nicole Neal është e dashura e re e yllit të Real Madridit, edhe pse asnjëra palë nuk e ka konfirmuar këtë fakt deri më tani.
E dashura e re e portugezit duke më e nxehjet se rusja. Neal, krahasuar me Irinën, nuk përton të zhvishet duke nxjerrë gjithçka në shesh.express/lajmifundit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet