Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Të pasmet më të famshme në internet, 21-vjecarja: I kam natyrale

pasmetttNëse keni menduar se të pasmet më të popullarizuara të internetit janë të Kim Kardashian apo ndonjë yllit tjeter të shoëbizit, duhet te shikoni edhe format e 21-vjeçares Jen Selter.
Vajza nga Nju Jorku thotë se çdo gjë në të është e natyrshme në trupin e saj.
Jen e ka arritur në palestër dhe motoja e saj është: “Asnjëherë nuk do të keni formën e pasmeve ashtu siç i dëshironi, nesë vetëm uleni në to”.
“Shumë herë më thonë se format e mia nuk janë të e natyrshme, por kjo gjë nuk më mërzit. Prapanica ime është rezultat i shumë përpjekje dhe i punës së palodhur”, ka thënë vajza që po bën bujë në internet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet