Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Studentja seksi bën video porno në biblotekë

studentja-bibliotekeNjë video porno e një ish-studenteje që është bërë në bibliotekën e “Oregon State University”.

Kendra Sunderland, 19 viec, u bë objekt bisede në kampus kur ajo postoi një video në PornHub që e shfaqte atë duke hequr sytjenat dhe duke prekur veten për 31 minuta në Bibliotekën e mbushur me njerëz në CORVALLIS, Oregon, citon lajmifundit.al. Klipi u bë një ndjesi në kampus, kaloi nga studentët në mediat sociale. Studentja eshte arrestuar pas ngjarjes dhe po i nenshtrohet hetimit.

Ai u pa më shumë se 260,000 herë në vetëm pak ditë, para se nje faqe me pulle te kuqe ta merrte atë, raporton KEZI -TV .

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet