Kanye West i këndon vajzës në klipin e ri

Showbiz

kanyeKanye West ka realizuar videoklipin e këngës ‘Only One’ që e ka në bashkëpunim me Paul McCartney.

Videoklipi është realizuar në mënyrë shumë të thjeshtë por mjaft të lezetshme, me reperin duke shëtitur vajzën e tij North West dhe duke i kënduar baladën e re, transmeton koha.net.

Klipi është drejtuar nga regjisori i njohur, Spike Jones.

ME TE LEXUARAT