Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fëmijët afrikanë vishen me bluza me flamurin kuqezi

femijet-afrikaneDisa fëmijë me ngjyrë, në Afrikë, janë veshur me bluza mëngëshkurtra, me simbolin e shqiponjës dykrenore në kraharor.
Fotografia është publikuar nga faqja “Veshje Tradicionale Shqiptare” në Facebook.

Në shënimin që shoqëron foton, thuhet se ajo është bërë nga një shqiptar nga Tetova.
Në Afrikë, aktualisht, punojnë dhjetëra shqiptarë nga Maqedonia, të angazhuar nga kompania “Ecolog”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet