Disk prej zjarri mbi qiellin e Brazilit, dyshohet për UFO

Soft

disku-ufoRojet e hapsirës qiellire kanë kapur pamjet e një objekti duke u djegur në qiell mbi Brazili dhe Argjentinë , si videon më të bërë ndonjëherë të një UFO.

Videoja me një formë të cuditshme të objektit, duke ecur me shpejtësi nëpër ajër dhe më pas duke ndryshuar drejtimin i ka lënë astronomët pa fjalë, citon lajmifundit.al. Ekspertët kanë pranuar se objekti në formën e diskut, është i vështirë për tu shpjeguar plotësisht .

Video u xhirua në Brazil këtë muaj, edhe pse UFO është vënë re edhe në Argjentinë.

ME TE LEXUARAT