Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Çmendet’ United, 150 milionë për Balen

baleManchester United si duket e ka vendosur që ta transferoj uellsianin Gareth Bale në ‘Old Traford’.

Sipas mediave spanjolle, më saktësisht gazetës ‘AS’, gjiganti anglez ka bërë gati ofertën për anësorin fatnastik dhe pritet t’ia dorëzoj atë Realit në verë.

‘Djajtë e Kuq’, janë të gatshëm të ofrojnë 150 milionë euro vetëm e vetëm që ta rikthejnë në Premierligë, Gareth Balen.

Oferta nuk duket e vogël, por tani mbetet në dorë të Realit nëse do ta refuzojë atë apo do ta pranojë.

Bale shihet si lojtari që do ta ngritë në maje Unitedin, e cila në dy vitet e fundit ka humbur shkëlqimin që kishte dikur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet