Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bllokohet deri në fundjavë segmenti Tiranë- Elbasan, shkak reshjet e shiut

segReshjet e shiut të këtyre ditëve kanë sjellë bllokimin e segmentit rrugor Tiranë-Elbasan. Lajmi bëhet i ditur nga vetë Autoriteti Rrugor Shqiptar, sipas të cilit aksi Tiranë-Elbasan do të jetë i bllokuar për gjithë fundjavën, deri në një njoftim të dytë.

Kjo pasi sipas ARRSH reshjet e shiut, mund të krijojnë probleme sa i përket rrëshqitjes së dherave, veçanërisht në zonën e Ibës.

Nga ana e tij Autoriteti Rrugor rekomandon drejtuesit e automjeteve që përgjatë këtyre ditëve të përdorin për qarkullim

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet