Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidenti në Shkodër, zhduket makina, gjendet në rrugë kufoma e copëtuar

aksidenti-shkoderNjë aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Shkodër. Policia ka thënë se një grua ende e paidentifikuar është gjetur e vdekur mengjesin e sotëm në aksin rrugor Shkodër-Bushat, në vendin e quajtur Kryebushat.
Viktima është gjetur në anë të rrugës dhe me demtime të rënda në trup.

Nga hetimet e para policia dyshon se viktima ka qënë duke lëvizur në këmbë kur është përplasur nga një automjet që është larguar nga vendi ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet