Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vetëvendosja, Kurti: Në 4 shkurt protestë

albinLëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se, të mërkurën (4 shkurt) do të zhvillohet protesta e radhës.
Sipas KosovaPress, edhe kjo protestë do të organizohet mbi të njëjtat kërkesa sikurse edhe në dy protestat tjera, pra për shkarkimin e ministrit Jabllanoviq dhe për ligjin për Trepçën.
Lideri Albin Kurti ka thënë se nuk do të lejojnë barriera nga ana e policisë, sepse nuk ka nevojë që të kontrollohet populli por duhet të kontrollohet Qeveria

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet