Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tifozi refuzon seksin me gruan e Tottit: Nuk të prek, je gruaja e kapitenit

totiVetëm tifozët e vërtetë mund ta kuptojnë këtë. Një tifoz i Romës, ka refuzuar seks me Illary Blasin, gruan e Francesco Tottit.

Një tifoz i Romës, i ka refuzuar edhe provokimet e nxehta të gruas së Francesco Tottit, vetëm për të treguar se sa e do kapitenin dhe klubin verdhekuq.

Videoja që po bën bujë nëpër rrjetet sociale, është shpërndarë nga “Mediaset”.

Në kamerën e fshehtë, gruaja e Francesco Tottit, Ilary Blasi, e nxit seksualisht disa herë tifozin e Romës, por ai nuk e pranoi ofertën.

Tri refuzime të njëpasnjëshme nga djaloshi që e konfirmoi se para seksit mendon për kapitenin që e dashuron.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet