Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Shkodër, dy persona me maska grabisin 4 milionë lekë në kazino

policia-shkoderGrabitet një kazino në qytetin e Shkodrës. Policia ende nuk ka bërë me dije detaje nga grabitja por njoftohet se autorët kanë qenë dy persona të cilët kanë qenë të maslkuar edhe të armatosur.

Referuar hetimeve paraprake policia ka thënë se nga kazojna 2 grabitësit kanë mundur të marrin 400.000 lekë duke u larguar më pas nga vendngjarja.

Forcat e rendit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes pasi është njoftuar ka nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e dy autorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.