Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkëndije Mujaj “puth fansat”

shkendija-puth-fansatBukuroshja kosovare, Shkëndije Mujaj, vazhdon të provokojë me foto të nxehta dhe duke ekspozuar “asetet” e saj fizike.

Sërish duke fotografuar trupin e saj, Shkëndije Mujaj ka sjellë një foto shpërthyese.

Ajo përmes ngritjes së dy gishtave, duket se fansave të saj u ka dhuruar nga një ‘kiss’ te gjithe fansave qe e ndjekin ne aktivitetin e saj qe lidhet kryesisht me fotot provokuese shpeshhere me pulle te kuqe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet