Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shijet e cuditshme të 31-vjecarit amerikan: Më pëlqejnë gratë e moshuara

iriu-moshuaraNjë 31-vjeçar ka treguar se në pesë vitet e fundit të jetës së tij nuk ka dalë kurrë me një femër nën moshën 60 vjeç.

Amerikani Kyle Jones ka zbuluar se e dashura e tij më e vjetër ka qenë një 91-vjeçare.

“Më pëlqen gjithçka te femrat e moshuara. Më pëlqen aroma, ndjesia që më japin, mentaliteti i tyre. Më pëlqejnë shumë edhe protezat. Zonja, burrat nuk largohen nëse i thoni që mbani proteza, eksitohen më shumë”, thotë 31-vjeçari, i cili tërhiqet më shumë nga thinjat.

Ai e zbuloi per here te pare tërheqjen që kishte ndaj femrave të moshuara kur ishte në klasë të gjashtë.

“Kisha një mësuese shumë seksi. Ajo ishte 65 vjeç, me flokë të thinjura dhe e mrekullueshme”, kujton ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet