Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Prindërit e kapin duke parë filma porno, 12-vjecarja vret veten

kapet-vajza-filmaNjë vajzë 12-vjeçare ka vrarë veten të mërkurën duke u hedhur nga kati i 14 i pallatit ku banonte në Rusi.
Ngjarja ka ndodhur pasi prindërit zbuluan se e bija e tyre shikonte materiale pornografike në kompjuter. Ngjarja ka ndodhur në Shën Pjetërburg.

Vajza me emrin Daria ka debatuar ashpër me prindërit dhe menjëherë pas kësaj ka vendosur t’i japë fund jetës.

Lajmi i rëndë ka nxitur një debat të fortë mes përdoruesve të internetit në Rusi. Disa prej tyre ia vënë fajin prindërve duke thënë se ata i kanë folur shumë ashpër vajzës duke e çuar në veprimin ekstrem. “Duhet të ishin treguar të butë sepse bëhej fjalër për një situatë delikate”, shkruajnë kritikuesit e prindërve.

Të tjerë thonë se pornografia online duhet të ndalohet, të paktën për minorenët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet