Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia e Kosovës arreston tifozë të “Plisave”

plisatPolicia e Kosovës para pak çastesh është futur në selinë e tifo-grupit “Plisat”, ku ka arrestuar disa persona.

Arrestimet janë bërë në lidhje me protestat e 27 janarit.

Një burim i ka thënë koha.net se policia ka ushtruar dhunë gjatë ndërhyrjes.

Nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar për këtë ndërhyrje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet