Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Këtë super-Bentley mund ta blejnë vetëm 15 pasanikë në gjithë botën

bentley2015Kompania Bentley ka prenzatur se do të ndërtojë një edicion apo një model të limituar Mulsanne Majestic, që do të shitet vetëm në lindjen e mesme, ku në këto shtete kjo kompani ka qenë shumë e suksesshme.

Njoftohet se vetëm 15 njësi te tilla do të prodhohen, ku të gjitha janë të rezervuara, 5 njësi do të shkojnë në Qatar, 5 njësi në Arabi Saudi dhe 5 do të ju shiten konsumatorëve në shtetet e lindjes së mesme. Kompania shtoi se modeli Majestic do të jetë modeli më luksoz ndonjëherë i limituar në treg sot.

I inspiruar nga ngjyrat mbretërore, modeli Mulsanne do të ketë ngjyrë të bardhë Ivory, dhe do të ketë gomat 21 inch dhe do të ketë ulëset të veshura me magnolia. Ende ska asnjë çmim të caktuar për këtë model, pritet që të ketë një çmim shumë të lartë.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet