Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Justin Bieber kërkon falje publike

justin-bieberJustin Bieber ndoshta në çaste reflektimi , veçanërisht pas një episodi për emisionin më të ndjekur në SHBA, atë të Ellen Degeneres, i ka kërkuar falje publike fansave të tij.

Motivi pse e ka bërë këtë gjë është ende i paditur por një gjë është e sigurt; fjalët janë nga zemra. Në këtë video të natyrës “mea culpa” të publikuar të mërkurën në mbrëmje vonë, ai ka thënë se ndihet keq për sjelljen e vet që prej një viti e gjysmë ndoshta prej arroganti dhe ka premtuar ndryshim.

Në këtë konfesim publik Justin thotë: “Nuk jam tipi që nuk më bëhet vonë se çfarë mendojnë të tjerët për mua. Kam dhënë impresionin e gabuar”. Pas këtij reflektimi mesazhet e suportit për Bieber kanë vërshuar lumë veçanërisht nga Beliebers-at.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet