Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fotoja e pilotit shqiptar që u vra nga rrëzimi i avionit me drogë ë Spanjë

sokol-feka15Ky është majori Sokol Feka, një nga pilotët e forcave ajrore shqiptare i cili ka mbetur i vdekur pas rrëzimit të helikopterit me drogë që ai po drejtonte në Spanjë.
Lajmifundit.al ka mesuar se majori që humbi jetën ka punuar gjatë viteve të fundit si instruktor fluturimi dhe pilot i regjimentit të helikopterëve në Farkë.

Helikopteri i ngarkuar me drogë është përplasur me një shtyllë tensioni në Cortes de la Frontera të Malagës. Ngjarja ka ndodhur në të gdhirë të ditës së martë, sipas gazetave ‘Diario Sur’ dhe ‘Malaga Hoy’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet