Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Fejohet këngëtari Sinan Hoxha, ja kush është partnerja e tij

sinan-hoxha15Këngëtari i muzikës popullore shqiptare Sinan Hoxha është njoftohet se është fejuar.
Sic duket ai ka vendosur të bëjë publike lidhjen 2- vjeçare me shqiptaren nga Maqedonia, Andrra Destani.
Sipas njoftimeve të dhëna e fejuara e Sinan Hoxhës është 22- vjeç dhe jeton në Gjermani.

Sinani e ka ndarë gëzimin e tij sëbashku me të fejuarën dhe miqtë e përbashkët, në një ambjent romantik dhe intim në Hamburg.
Këngëtari është përfolur disa vite më parë për një lidhje me kolegun e tij Seldi, por këtë të fundit këngëtari e ka mohuar kategorikisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.