Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Cifti i eksituar bën seks në parking në mes të ditës

seks-parkingNjë çift i eksituar nuk e përmbajti veten dhe nisën të bëjnë seks në parkingun e makinave në mes të ditës.

Çifti u filmua në parkingun e një qendre tregtare në Britaninë e Madhe dhe fotot u kthyen në hit me shpejtësi. Policia e këtij rajoni nuk ka pranuar që të komentojë fotot.express

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet