Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Burri i gjen listën e dashnorëve, gruaja: I shkruajta, s`i mbaja mend të gjithë

burri-lista-dashnoreveBobby, një burrë nga Britania, zbuloi se bashkëshortja e tij Penny e kishte tradhëtuar.
Kjo ishte më e pakta pasi zbulimi i tij shkoi edhe më tej kur në kompjuterin e saj burri gjeti listën që ajo mbante me emrat e meshkujve më të cilët kishte shkuar, në rend kronologjik.
Çifti, i martuar prej 4 vitesh ishte i ftuar në programin “Jeremy Kyle Show”, ku Bobby shpjegoi se e kishte vazhduar martesën ndonëse e kishte kapur mat edhe më parë gruan.
Penny tha se kishte nisur ta tradhëtonte bashkëshortin pas dyshimeve se ky i fundit po bënte të njëjtën gjë. Në lidhje me listën, ajo tha se nuk mund të mbante mend emrat e partnerëve me të cilët kishte shkuar ndaj dhe kishte menduar t’i shkruante ato në kompiuter.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet