Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Brazilianja super-seksi: Nuk kam kohë për xhelozi kolegësh

brazilianjaaaBukuroshja Alessandra Ambrosio është shumë e zënë për t’u përfshirë në “zënka idiote” me koleget e saj modele.
Modelja braziliane thotë se nuk ka kohë të merret me gjërat negative (siç është rivaliteti mes vajzave të kopertinave) pasi jeta e saj personale është e mbushur me gjëra të tjera.

Në një intervistë të dhënë për ‘Ocean Drive’, ajo tha: “Ne frymëzohemi nga njëra-tjetra. Ato janë koleget e mia, janë të mrekullueshme dhe secila ka vendin e vet.”

“Kur ke fëmijë në shtëpi, nuk e ke mendjen për xhelozi. Nuk përqendrohem te gjërat negative, përpiqem të shoh aspektet pozitive. Jam shumë e zënë për të shpenzuar kohë me idiotësi të tilla”, shpjegoi Ambrosio.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet