Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Betohen para Kuvendit tre anëtarët e rinj të KQZ-së

kuvendDenar Biba, Edlira Jorgaqi dhe Gëzim Veleshnja, janë anëtarët e rinj të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve.
Ata u betuan në mbrëmjen e të enjtes rreth orës 22.30 në përfundim të seancës maratonë të mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë.
Të tre kandidatët do të zëvë vendet e mbetura vakante në KQZ që kur Partia Socialiste ishte në opozitë.

Partia Demokratike u largua nga salla e parlamentit para se te behej betimi i tre anetareve te rinj te KQZ,

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet