Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Barca-Atletiko, ja videoja e sherrit Torres-Neymar…


Futbollistet Neymar dhe Fernando Torres patën një debat të ashpër kur po dilnin nga fusha e lojës duke u drejtuar për në dhomat e zhveshjes.

Duke parë situatën e nderë, shumë lojtarë u afruan për të “shuar zjarrin”, por kjo gjë provokoi një rrëmujë edhe më të madhe.

Sherri përfundoi me kartonin e kuq të Gabit, kapitenit të Atleticos, i cili mori kartonin e dytë të verdhë në tunelin e dhomave të zhveshjes.

Pas ndeshjes, Gabi shpjegoi: “I thashë arbitrit që meritonim një penallti dhe kundërshtari duhej ndëshkuar me karton të kuq.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet