Alban Skënderaj tregon dashurinë pa kushte

Showbiz

alban-skenderajAlban Skënderaj ndonjëherë mjaftohet të përshkruaj dashurinë që ndjen për MiriamCanin vetëm me një fjalë.

Në njëfoto që ka postuar në Instagram ai ka shkruar "Përgjithmonë".

Kjo foto ka ngjallur shumë reagime tek fansat, të cilët i kanë komplimentuar për dashurinë e pastër.

Çifti i këngëtarëve MiriamCani dhe Alban Skënderaj vijojnë të jenë një prej më të preferuarve të publikut shqiptar, ku lidhja e tyre komentohet gjerësisht në media.

ME TE LEXUARAT