Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Alban Skënderaj tregon dashurinë pa kushte

alban-skenderajAlban Skënderaj ndonjëherë mjaftohet të përshkruaj dashurinë që ndjen për MiriamCanin vetëm me një fjalë.

Në njëfoto që ka postuar në Instagram ai ka shkruar “Përgjithmonë”.

Kjo foto ka ngjallur shumë reagime tek fansat, të cilët i kanë komplimentuar për dashurinë e pastër.

Çifti i këngëtarëve MiriamCani dhe Alban Skënderaj vijojnë të jenë një prej më të preferuarve të publikut shqiptar, ku lidhja e tyre komentohet gjerësisht në media.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.