Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“60 milionë euro ose Balotelli vdes te Liverpooli”

balotelliAgjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola ka deklaruar se klienti i tij nuk e ka ndërmend të largohet nga skuadra e Liverpoolit sepse dëshiron të ketë një sukses të madh me klubin anglez.

”Plani është që ai të mbetet në Anfield”.

”I kam treguar se ai ka kontratë katër vjeçare me Liverpoolin dhe se nuk do ta largoj nga aty. I thashë se duhet të largohet nga Liverpooli me 60-70 milionë euro ose do të vdesë aty”, tha Mino Raiola.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet