Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të tilla mustaqe të vërteta, nuk keni parë ndonjëherë

mustaqe2015-burriKy burrë i quajtur, Paresh Hindocha, nga Leicester ka rritur mustaqet e tij për 38 vjet dhe zgjohet çdo ditë gjysmë ore më herët për ti stiluar ato me një tharëse, për ti bërë me llak flokësh dhe për ti dhënë formë të veçantë.
56 -vjeçari ishte i frymëzuar për të filluar rritjen e mustaqeve që kur ishte adoleshent kur pa disa nga shokët e tij që i mbanin më të gjata, por ai vendosi se kurrë nuk do ti priste më, citon lajmifundit.al. “Unë nuk i kam prerë asnjëherë që prej 38 vitesh dhe kam në plan të mos i pres deri në fund ta jetës sime”, shprehet ai.
“Mijëra njerëz bëjnë foto me mua, duke më thënë se mustaqet e mia janë brilante”, thotë ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet