Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sheh fotot nudo të vajzës në revistë, babai vret veten…

sheh-fotot-vret-vetenNjë burre ka vrarë veten pasi ka parë fotot nudo të vajzës së tij 18-vjeçare, e cila kishte pozuar për versionin rumun të revistës ‘Playboy’.
Vajza Loredana Chivu ka thene se: “Babai nuk më fliste më. U mërzit shumë. U izolua krejtësisht nga bota e jashtme, por mendoja se do i kalonte. Nuk e prisja kurrë të vriste veten.”

Bukuroshja bjonde kishte një marrëdhënie shumë të mirë me babain e saj, por thotë se gjithçka ndryshoi kur ai e mori vesh për fotot.

Disa muaj pasi u zunë, Loredana vendosi të shkonte sërish te i ati për t’u pajtuar, por e gjeti babain të varur.
“Nuk besoj se do më kalojë ndonjëherë tronditja”, thotë modelja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet