Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pirlo: Pogba s`do kthehet kurrë tek United

pirloMesfushori i Juventusit, Andrea Pirlo, beson se Paul Pogba nuk do të rikthehet kurrë më te Manchester United.

Francezi ishte pjesë e “Djajve të Kuq”, por u largua në vitin 2012 duke u bashkuar me Juventusin, pasi në skuadrën angleze nuk arriti të gjente hapësirën e nevojshme.

“Nuk mund ta imagjinoj Pogban duke u rikthyer ndonjëherë në Manchester United”, ka thënë Pirlo, pas zërave se Pogba do të largohet nga Juventusi gjatë afatit kalimtar të verës.

Në fakt, në mesin e skuadrave të interesuara për shërbimet e francezit është edhe Manchester Unitedi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet