Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nëna e Kim Kardashian në poza seksi, më mirë nëna se e bija…

nena-kardashianNëna e Kim Kardashian në një pozicion seksi dhe provokues.

Kris Jenner është ende nje femër e lakmuar nga meshkujt.

Nje 50-vjecare qe duket si 30 vjece qe po u ben konkurence te denje vajzave te saj Kim dhe Khloe.

Në Shqipëri ka një shprehje qe i shkon për shtat kësaj situate: Më mirë e ëma se e bija!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet