Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Në Prizren arrestohet një i dyshuar për terrorizëm

Policia-KosovesPolicia e Kosovës, në raporton e vet bën me dije se në Prizren, në mbrëmjen e 26 janarit, është a është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar.

I arrestuari, sipas raporti të policisë, cili dyshohet të jetë pjesë e organizimit në grup terrorist.

Me urdhër të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

Nuk jepen të detaje të tjera.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet