Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Milani përforcohet në mbrojtje

milani-mbrojtjeSkuadra e Milanit ka arritur të sigurojë mbrojtësin Salvatore Bocchetit si huazim.

Ky i fundit është huazuar nga Spartak Moska dhe do të luajë me rossonerët deri në fundin e edicionit.

Skuadra e Milanit kohet e fundit ka shenuar rezultate negative ne Serine A duke sjelle nevojen per ndryshime dhe perforcime ne repartet kryesore te ekipit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet