Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Izrael, dy të vdekur dhe shtatë të plagosur pas një sulmi të Hezbollahut

izraelDy persona vdiqën dhe shtatë të tjerë u plagosën pas një sulmi të Hezbollahut sot në mëngjes pranë kufirit me Libanin, deklaroi një zëdhënës ushtarak.

Pak më parë, televizioni informativ, al Arabiya kishte njoftuar për katër ushtarakë izraelitë të vrarë.

Megjithatë, ende nuk ka asnjë konfirmim nga shteti hebre

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet