Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Christina Aguilera rikthehet me foto “të nxehta”

chris-aguileraChristina Aguilera ka ditur si të rikthehet në vëmendjen e mediave dhe të skenës.

Ylli i muzikës pop ishte e zgjedhura per të performuar ne hapjen e ndeshjeve ne NBA.

Më 15 shkurt pritet të mbahet ceremonia në fjalë ndërsa këngëtarja duke publikuar një foto super seksi shkruan:
Mezi pres të performoj në NBA All Star Game.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet