Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Chris Pratt është ‘Indiana Jones i ri’?

chrisChris Pratt raportohet se është duke u konsideruar si aktori ideal për ta zëvendësuar Harrison Fordin në vazhdimin e filmit “Indiana Jones”.

Studioja filmike e Disneyt që është duke punuar në filmin e radhës për Indiana Jones, pasi i bleu të drejtat e filmimit nga Paramount, ka nisur bisedimet me aktorin 35-vjeçar, raporton Deadline.

Pratt momentalisht është i angazhuar në xhirimet e “Guardians of the Galaxy”.

Me rolin legjendar ishte po ashtu i lidhur edhe Bradley Cooper, megjithatë deri tani nuk ka asnjë konfirmim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet