Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Buquicchio: Dekriminalizimi mund të arrihet përmes një reforme legjislative

gianni-buquicchioPresidenti i Komisionit të Venecias Giani Buquicchio duke vlerësuar me rëndësi reformën në drejtësi tha se “reformat nuk duhet as të nxitohet por dhe as të zvarriten”.

“Dekriminalizimi mund të arrihet përmes një reforme legjislative që mund të arrihet në zgjedhjet e ardhshme” tha presidenti i komisionit të Venecias i cili ndodhet aktualisht në konferencë

vijon

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet