Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Xherdan Shaqiri flet pas fotove: S`kam të dashur, jam i lirë

shaqiri-modeljaaaYlli i ri i Interit, Xherdan Shaqiri, ka reaguar pas shkrimeve të mediave italiane për të ‘dashurën’ e re
Mediat italiane e kanë zënë Xherdan Shaqirin Offside në një restorant të Milanos.
Kosovari ishte i shoqëruar me modelen italiane, të quajtur Angelica, me të cilën duket se e ka nisur një lidhje.
Por, ish anëtari i Bayern Munichut dhe Baselit ka reaguar menjëherë. Ai në facebook ka shkruar se është i lirë dhe se nuk është në lidhje me asnjë femër.
shaqiri-angelica

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet