Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tiranë, aksidentohen 5 makina tek “Nënë Tereza”, s`ka të lënduar

aksidenti-nene-terezaPesë automjete u aksidentuan mes tyre mbrëmjen e sotme në Tiranë. Ngjarja fatmirësisht nuk pati pasoja të tjera veç dëmeve materiale.
Aksidenti ka ndodhur në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet në zonën e rrugës para hyrjes për tek një hotel i njohur në këtë zonë.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes dhe tha se shkak i aksidentit dyshohet se është manovrimi i gabuar i një prej drejtuesve të mjeteve të përfshirë në aksident.
Ka qenë makina e këtij shtetasi që ka goditur edhe katër automjete të tjera.

Policia rrugore ka mbërritur ne vendngjarje dhe ka nisur puën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet