Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Të lidhesh nga gjarpri gjigand, masazhi më i frikshëm që keni parë

Masazhi i trupit, është një nga mënyrat më të mira për të larguar stresin.
Një ofertë e veçantë është bërë nga një kopsht zoologjik në Filipine. Punonjësit aty mendojnë se askush nuk e bën më mirë masazhin sesa një piton gjigand.

Vizitorët e Cebu City Zoo mund të provojnë masazhin e katër gjarpërinjve të mëdhenj të cilët vendosen në trupin e atyre që bëjnë një donacion financiar për mirëmbajtjen e kopshtit zoologjik.

Menaxheri Giovanni Romarate është shprehur se nuk ka asnjë rrezik. “Në fillim kanë frikë, por pasi e provojnë masazhin, largohen shumë të kënaqur”, tha Romarate.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet