Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protestat, Jacabson: Shkatërrimi i pronës, akt kriminal

Jacobson, mesazh shqip për liderët: Mos e dh… punën! (Video)Ambasadorja amerikane në Kosovë, Tracey Ann Jacobson, ka reaguar ndaj ngjarjeve të sotme në Prishtinë, përmes një postimi në Twitter.

“Protesta paqësore është një e drejtë demokratike. Shkatërrimi i pronës publike dhe private është një akt kriminal”, ka shkruar Jacobson. Lajmi bëhet i ditur përmes një postimi në Twitter të ambasadores Jacobson si dhe nga televizioni publik i Kosovës, RTK.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet