Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta në Prishtinë, “qan” Albin Kurti

qan-albin-kurtiAlbin Kurti eshte ndeshur sot me gazin lotesjelles qe ka shperndare policia e Kosoves gjate protestave te mbajtura ne Prishtine.

“Qan Albin Kurti” eshte titulli i shumices se mediave ne Kosove ne informacionet qe percillen mbi protesten e sotme.

Teksa qendronin prane godines se Qeverise se Kosoves, protestuesit jane gjendur nen gazin lotsjelles te policise.

Efektet gazi i ka dhene edhe tek Albin Kurti qe eshte pare me sy te lotuar teksa i fshinte vazhdimisht me nje leter te bardhe.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. 01 says

    Let qane ky shpiune i serrbit se spo mundet mi arrit qellimet qe ja ka premtue serrbit ,Albini eshte njeri i serrbis qe po e demtone shtetin e Kosoves ,pronen publike edhe ate private per interesa politike .

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet