Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia bllokon Albin Kurtin

albiniPolicia e Kosovës ka bllokuar edhe liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurti, në një kthinë tek hoteli “Swiss” në qendër të Prishtinës, përkatësisht rruga “Opoja”.

 

Ai është rrethuar nga forca të mëdha policore, por në mesin e tyre shihen edhe persona tjerë civilë që besohet se janë protestues dhe aktivistë të VV-së.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet