Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Momente dramatike: Aeroplani rrëzohet në oqean (Video)

avioniGjatë kamerave të fundjavës, rojet bregdetare të SHBA-ve kanë regjistruar momente dramatike, kur një aeroplan i vogël “Cirrus SR-22” mbeti pa karburantit disa qindra kilometra në verilindje të ishullit Havaian, Maui.

Piloti arriti të katapultoj nga aeroplani, ndërsa me ndihmën e një parashute të sigurt zbarkoi në det, transmeton Telegrafi.

Për fat të mirë çdo gjë përfundoi në rregull, kurse piloti nga ky aksident shpëtoi pa pësuar asnjë dëmtim.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet