Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mike Tyson në videoklipin e Madonës

Pavarësisht aktiviteteve të fundit të saja në rrjetet sociale. Është në prag të prezantimit të albumit të saj Rebel Heart dhe Madona e ka një surprizë edhe në këtë rast. Do të ketë një protagonist special. Ai është boksioneri kampion bote, 48 vjeçari Mike Tyson i cili raportohet se po punon në studio me 56 vjeçaren e famshme të muzikës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet